Robomow robot koszący

Zaawansowana technologicznie kosiarka Robomow sprawia, że praca wykonuje się sama. Koszenie trawnika można dzięki temu całkowicie wykreślić z listy obowiązków. Robot koszący Robomow w wielu wariantach to inteligentne urządzenie, które nie tylko zastępuje człowieka, ale także wykonuje pracę bardziej precyzyjnie i znacznie szybciej. Dostępne w naszej ofercie są roboty koszące z różnym obszarem koszenia. Bez względu na to, jak duży jest Twój ogród, możesz zatem wybrać maszynę idealnie dopasowaną do oczekiwań.

Modele robotów Robomow

IKE
Robot koszący Robomow RK 2000(2000m²)
Czas koszenia
na jednym ładowaniu min.
80
Gwarancja 3 lata
Cena 8 399.00 zł
IKE
Robot koszący Robomow RK 2000 Pro(2000 m²)
Czas koszenia
na jednym ładowaniu min.
80
Gwarancja 3 lata
Cena 8 399.00 zł
IKE
Robot koszący Robomow RK 1000(1000 m²)
Czas koszenia
na jednym ładowaniu god.
1.00
Gwarancja 3 lata
Cena 6 799.00 zł
IKE
Robot koszący Robomow RK 1000Pro(1000 m²)
Czas koszenia
na jednym ładowaniu god
1.00
Gwarancja 3 lata
Cena 6 799.00 zł
IKE
Robot koszący Robomow RK3000 Pro(3000 m²)
Czas koszenia
na jednym ładowaniu min.
90
Gwarancja 3 lata
Cena 11 799.00 zł
IKE
Robot koszący Robomow RK4000 Pro(4000 m²)
Czas koszenia
na jednym ładowaniu min.
120
Gwarancja 3 lata
Cena 13 299.00 zł
IKE
Robot koszący Robomow RT 300(300 m²)
Czas koszenia
na jednym ładowaniu min.
70
Gwarancja 3 lata
Cena 3 599.00 zł
IKE
Robot koszący Robomow RT 700(700 m²)
Czas koszenia
na jednym ładowaniu min
90
Gwarancja 3 lata
Cena. 4 499.00 zł

Kosiarka Robomow Wrocław – główne zalety

Robot koszący Robomow to inteligentne, a także nowoczesne urządzenie, którego zalety z pewnością zrobią na Tobie wrażenie. Charakteryzując zaawansowane technologicznie kosiarki, trzeba wspomnieć o następujących cechach:

 • niesamowita wytrzymałość (robot koszący Robomow został przetestowany pod kątem odporności),
 • koła o maksymalnej przyczepności,
 • unikalna technologia koszenia krawędzi poza zewnętrznym obrysem koła,
 • ultra cicha praca,
 • wykrywanie przeszkód, które gwarantuje wrażliwość na otoczenie,
 • wyświetlacz dotykowy o wysokiej rozdzielczości,
 • możliwość konfiguracji kosiarki za pomocą aplikacji mobilnej,
 • duża szerokość koszenia trawników w nowych modelach RK,
 • bezproblemowe koszenie nawet bardzo gęstej i wysokiej trawy,
 • obsługa stromych zboczy,
 • łatwe do wymiany części,
 • Inteligentne ustawienia zawracania.

Jak widać, kosiarka Robomow została zaprojektowana z myślą o w pełni bezobsługowym koszeniu trawnika. Możesz zatem zaplanować czas ze swoją rodziną, wyjechać na wakacje, a inteligentnej kosiarce ustawić harmonogram pracy. Czasy kiedy praca na przestrzeni ogrodowej była uciążliwa dawno już minęły. Napisz do nas wiadomość lub zadzwoń do naszej siedziby we Wrocławiu, jeśli chcesz zamówić darmową konsultację. Dowiesz się jeszcze więcej o każdej zalecie produktów.

Kosiarka Robomow Wrocław – jak działa?

Dzięki zaawansowanej technologii możesz wytyczyć granice swojego ogrodu, a następnie obserwować pracę robota. Wystarczy umieścić w trawie przewód graniczny, który wytycza obszar koszenia. Masz również możliwość wygrodzenia ewentualnych przeszkód. Dzięki temu możesz być spokojny o to, w jaki sposób będzie poruszać się kosiarka Robomow.

W zależności od charakterystyki terenu robot koszący Robomow sam wyznacza sobie tor jazdy. Oznacza to, że wszystkie dostępne w tej kategorii modele kosiarek są całkowicie samodzielne. Koszenie może odbywać się zarówno dniem, jak i nocą, a trawa koszona jest z wręcz chirurgiczną precyzją.

Inteligentna praca robota koszącego Robomow odznacza się tym, że urządzenie dojeżdża pod różnymi kątami do wielu miejsc i odbija się od przewodu, który wyznacza granicę trawnika. Bardzo sprytnym rozwiązaniem jest fakt, że maszyna po około 50 – 60 minutach, gdy rozładuje swoją baterię, wraca do bazy, a następnie może pracować dalej.

Kosiarka Robomow – inteligentna konfiguracja harmonogramu koszenia

Robot koszący Robomow ma na swoim pokładzie między innymi wbudowany moduł Bluetooth. Dzięki niemu możliwe jest ustawienie go w stu procentach do Twoich oczekiwań. Oprogramowanie zainstalowane w urządzeniu pozwala Ci określić między innymi dni, a także godziny pracy. Tę w pełni autonomiczną, a także wydajną maszynę możesz zostawić w swoim ogrodzie i na przykład wyjechać na wakacje. Masz wtedy gwarancję, że trawnik pod Twoją nieobecność będzie idealnie zadbany. Możliwość inteligentnej konfiguracji ma szczególne znaczenie w sytuacji, gdy dysponujesz instalacją podlewania ogrodowego. Możesz wtedy tak ustawić harmonogram koszenia, że obie instalacje nie kolidują ze sobą.

Komunkacja Bluetooth została połączona z dedykowaną aplikacją Robomow. Dzięki temu możesz sterować swoim urządzeniem z poziomu na przykład smartfona albo tabletu. Kosiarka Robomow sterowana za pomocą urządzenia mobilnego wymaga podania kodu PIN, który jest zabezpieczeniem. Wspomniana funkcja urządzenia uchroni Cię przed jego kradzieżą.

Robomow – cena kosiarek

Ceny kosiarek Robomow są bardzo atrakcyjne. Już za kwotę paru tysięcy złotych możesz nabyć urządzenie, które całkowicie Cię odciąży. Jeżeli do tej pory zlecałeś komuś odpłatne koszenie trawnika, inwestycja w robot koszący Robomow zwróci się naprawdę szybko. Cena inteligentnej kosiarki uzależniona jest oczywiście od konkretnego modelu. Poszczególne maszyny różnią się od siebie między innymi powierzchnią koszonego trawnika, a także pojemnością baterii. Bez względu na to, na który model się zdecydujesz, bardzo szybko docenisz ten zakup.

Kosiarka Robomow – czym różnią się poszczególne modele?

Różne modele robotów koszących Robomow dedykowane są trawnikom o innej powierzchni. Dodatkowo kosiarki z naszej oferty różnią się między sobą czasem koszenia na jednym ładowaniu. Dla przykładu modele z najwyższej serii RS dedykowane są powierzchniom o maksymalnym obszarze koszenia aż 5000 metrów kwadratowych. Urządzenie tej klasy świetnie sprawdzi się na przykład na bardzo dużych terenach przemysłowych.

W sytuacji, gdy powierzchnia koszenia jest znacznie mniejsza, wiele osób zadowoli się kompaktowym modelem Robomow RT. Niewielkie rozmiary i przemyślana budowa kosiarki sprawia, że znajdzie ona zastosowanie na przykład w przydomowym ogródku. Bez względu jednak na to, który model wybierzesz, za każdym razem możesz być pewien, że urządzenie będzie bezawaryjne i trwałe.

Najwyższa precyzja koszenia jest widoczna zarówno na płaskich trawnikach, jak i nierównych terenach.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty!

733 836 453