Model RS625 PRO

O robocie Robomow RS625 PRO

Robot Robomow RS 625 Pro
należy do najwyższej serii RS. Dedykowany jest do trawników o powierzchni 2600 m2 (maksymalny obszar koszenia to 4000 m2). W przeciwieństwie do modeli RS 635 Pro S i RS 635 Pro SV nie posiada w zestawie domku dla robota RoboHome, który można dokupić oddzielnie. Kolejna różnica w odniesieniu do tych modeli to bateria o mniejszej pojemności. Model ten, to łatwa obsługa, komfort i wygoda w koszeniu trawników. Wyposażony jest w dwa obosieczne ostrza, radzące sobie świetnie z trawnikami nawet do 4000 metrów kwadratowych! Roboty koszące Robomow wyróżniają się spośród konkurencji możliwością sterowania nimi poprzez aplikację dostępną na system Android oraz iOS. Pozwala ona na pełną kontrolę pracy naszego robota. Ostrza tnące Solidne, bezpieczne i gwarantujące maksymalną wydajność ostrza tnące wymagające wymiany jedynie raz w roku! Funkcja SmartMow Płynne manewrowanie zapewnia nieprzerwaną pracę urządzenia, gwarantuje dłuższą żywotność oraz szybsze koszenie obsługiwanej powierzchni nawet o 10% Kod PIN Chroni przed kradzieżą oraz daje pewność, że nikt niepowołany (np. dziecko) nie uruchomi urządzenia. Dzięki spersonalizowanemu kodowi PIN nikt bez Twojej wiedzy nie uruchomi RoBomow.
Wbudowany czujnik deszczu
Robomow potrafi ochronić się przed deszczem! Kiedy pada robot samodzielnie wróci do swojej stacji dokującej i rozpocznie ponownie pracę, gdy warunki pogodowe poprawią się. Ustawienia czujnika deszczu mogą być regulowanie. RoboHome Osłona chroniąca kosiarkę i utrzymująca ją w nieskazitelnej czystości dla idealnego koszenia. Do tego modelu RoboHome dostępny jest oddzielnie. Wielostrefowy
Niezależny dojazd do różnych stref w Twoim ogrodzie (połączonych ściążką lub pasem trawy) i powrót po zakończeniu pracy. Roboty z serii RS obsługują 7 stref. Jedną ogólną obejmującej całość oraz 4 podstrefy do których robot dojedzie samodzielnie. Robot obsłuży też 2 dodatkowe strefy, które nie są połączone z pozostałymi. Ruchoma głowica Specjalnie zaprojektowane ostrza i ruchoma głowica kosząca pozwalają na nieskazitelne cięcie w każdym terenie, gwarantując doskonałe cięcie za każdym razem nawet na powierzchniach o zróżnicowanym kształcie. Mulczowanie Robomow tnie trawę na małe drobiny, które nie wymagają zbierania z powierzchni trawnika. Pokos rozkłada się starając się naturalnym źródłem wody i minerałów dla Twojego trawnika. TurboMow Dzięki tej funkcjonalności robot z łatwością radzi sobie z wysoką trawą. Poprzez zwiększenie obrotów silnika z 3300 na 4000. TurboMow wyłącza się automatycznie po osiągnięciu żądanej wysokości trawy.

Nie wiesz którego robota wybrać?

Dane techniczne robota koszącego

DANE TECHNICZNE
Max sugerowana powierzchnia 4000
Rodzaj silników Bezszczotkowe
Akamulator Litowo-jonowy 26.00 V 4.5 Ah
Maksymalne, dopuszczalne nachylenie terenu 20
Średni czas pracy 01:10 h
Czas ładowania min. 90-110
SYSTEM KOSZĄCY
Rodzaj noża Tarcza okrągla
Szerokość cięcia w cm 56
Wysokość koszenia cm 2-8
Koszenie spiralne Tak
Aplikacja sieciowa (MyRobomow)” Tak
Funkcja szukania robota/td> Tak
Czujnik deszczu Tak
Liczba obsługiwanych obszarów 2
Liczba podstref koszenia 4
Zaawansowane
Aktywacja głosowa (Alexa) Tak
GPS Tak
Funkcja zapobiegająca kradzieży Tak
STEROWANIE I KONTROLA
Panel sterowania Tak
Aplikacja mobilna Tak
Odbiornik Bluetooth Tak
Moduł Connect GPS -GSM Tak
BEZPIECZEŃSTWO
Czujnik przeciążeniowy Tak
Czujnik zderzenia Tak
Przycisk awaryjny STOP Tak
Kod PIN Tak
STANDARDOWE WYPOSAŻENIE DO INSTALACJI
Przewód ograniczający w zestawie Nie
Szpilki mocujące Nie
Stacja ładująca Tak
Pokrywa stacji ładującej TaK
POZOSTAŁE INFORMACJE
Waga kg 20,2
Wymiary robota 73,5 x 66 x 31cm
Rodzaj kół Power Wheels
Poziom hałasu 72,0
Poziom szczelności -

Skontaktuj się z nami, aby otrzymać fachową konsultację
i umówić się na test robota na Swoim trawniku

733 836 453